Menu

„Elenger“ užsakė papildomą SGD krovinį

Siekdama užtikrinti išaugusį dujų poreikį, didžiausia privati energetikos įmonė Baltijos ir Suomijos regione „Elenger“, bendradarbiaudama su pasauline energetikos milžine „Total“, praėjusią savaitę į Suomijos Inkoo terminalą iš JAV atgabeno papildomą SGD krovinį.

Solaris 

 „Papildomo krovinio užsakymą lemia dvi priežastys – neramiais laikais „Elenger“ grupė padidino pardavimus mūsų regione, išaugo dujų sunaudojimas. Iš pradžių planuotų dešimties krovinių iki rudens neužteks. Vasarą, be šio papildomo krovinio, gali būti, kad teks įvykdyti dar vieną“, – sakė „Elenger Lietuva“ generalinis direktorius Marius Kairys.

„Kaip privati įmonė, „Elenger“ sugebėjo greičiau reaguoti ir priimti sprendimus, kad patenkintų rinkos poreikius. Mūsų tiesioginės sutartys su dujų tiekėjais padidino vartotojų susidomėjimą ir pasitikėjimą mumis, esame vieni iš nedaugelio regione, kurie perka ir atsiveža SGD patys iš JAV ir Norvegijos, tai leidžia klientams pasiūlyti palankesnę kainą ir patikimesnį pristatymą“, – kalbėjo Kairys.

„Elenger“ dalis procentais parduodant dujas Baltijos ir Suomijos regione pernai išaugo iki 17,5 proc., kompanija tapo didžiausia privačia energetikos įmone Baltijos ir Suomijos regione. Šių metų vasarį įmonė paskelbė apie savo plėtrą į Lenkijos rinką. Pernai „Elenger“ savo klientams atgabeno 5 didelius SGD krovinius, šiemet per keturis mėnesius jau pristatyti – 5.

„Elenger“ gamtines dujas siūlo įprastu pavidalu vamzdynais, suspaustų gamtinių dujų (CNG) bei SGD pavidalu. Įmonė taip pat intensyviai plėtoja atsinaujinančios energijos portfelį, kurį šiandien sudaro saulės elektrinės ir biodujų gamyba.

 „Elenger“ veikia Suomijoje, Baltijos šalyse bei Lenkijoje. Grupės įmonės turi apie 50 tūkst. klientų. „Elenger“ yra didžiausia privati energetikos įmonė Suomijoje ir Baltijos šalyse. Estijoje „Elenger“ veikia „Eesti Gaas“ vardu.

 

Darbo laikas 9:00 - 17:00

+370 665 98 522