Menu

Švari energija švaresniam pasauliui

„Elenger“ gimtinėje Estijoje, žinoma kaip „Eesti Gaas“  (kurios istorija prasideda nuo 1865 metų) yra viena didžiausių ir labiausiai patyrusių privačių energetikos grupių rytiniame Baltijos jūros regione.

Mūsų pagrindinis produktas ir kompetencija yra gamtinės dujos, kurias parduodame įvairiomis formomis ir įvairiais tikslais, priklausomai nuo klientų poreikių – įprastos dujotiekio dujos šildymui ir pramoniniam naudojimui, SGD privačiam ir viešajam kelių transportui, LNG pramoniniams klientams už dujotiekio ribų. Estijoje valdome didžiausią, 1500 km dujų skirstymo tinklą.

Turime tiesioginę prieigą prie tiek dujotiekio dujų, tiek LNG šaltinių, tiek biometano – atsinaujinančių gamtinių dujų. LNG srityje esame pirmaujanti paslaugų tiekėja ir jūrinio bunkeriavimo tiekėja Baltijos regione. Eksploatuojame moderniausią LNG bunkerinį laivą Optimus ir specialų sunkvežimių parką, skirtą SGD gabenti sausuma.

Taip pat prekiaujame elektra ir gaminame saulės energiją, statome ir prižiūrime centralizuoto šilumos tiekimo ir dujotiekius bei įvairius energetikos infrastruktūros objektus, kaip biometano gamyklas, SGD ir LNG stotis, saulės energijos parkus.

Mūsų metinė energijos pardavimo apimtis yra apie 10 TWh.

„Elenger” misija – gerinti žmonių gyvenimo kokybę tausojant energiją ir aplinką.

„Elenger“ vizija – būti švarios energijos sprendimų tiekėju Baltijos jūros regione.

Pati „Elenger Group“ priklauso  „Infortar“ įmonių grupei, kuriai priklauso ir „Tallink“ – pirmaujanti keltų kompanija Šiaurės Baltijos jūros regione. Infortar akcijos įtrauktos į Nasdaq Tallinn biržą.

Nedvejodami susisiekite su mumis!

 

Darbo laikas 9:00 - 17:00

+370 665 98 522