Menu

„Elenger“ plečia veiklą Latvijos buitinių dujų rinkoje

„Elenger“, didžiausia privati energetikos bendrovė Baltijos ir Suomijos regione, žengia į Latvijos gamtinių dujų buitinių vartotojų rinką, kuri bus atidaryta gegužės mėn., ir planuoja aprūpinti dujomis didelę dalį iš 400 000 vietos dujų vartotojų.

„Tai, kad pradedame siūlyti gamtines dujas Latvijos namų ūkiams, yra logiškas mūsų įmonės žingsnis – jau penkerius metus „Elenger“ ten veikia kaip viena iš pirmaujančių dujų tiekėjų verslo segmente, o dabar norime dalyvauti ir laisvoje namų ūkių rinkoje. Manome, kad naujo gamtinių dujų tiekėjo atėjimas į rinką neabejotinai bus naudingas Latvijos dujų vartotojams, nes suteiks žmonėms galimybę pasirinkti tinkamiausią tiekėją“, – kalbėjo „Elenger Lietuva“ generalinis direktorius Marius Kairys.

„Elenger“ gali pasiūlyti klientui konkurencingą kainą ir patikimą tiekimą, nes dujas dideliais kiekiais perkame tiesiai iš Vakarų šaltinių. Esame vienintelė gamtinių dujų prekybininkė Baltijos regione, užsitikrinusi prieigą prie abiejų SGD terminalų – Klaipėdos terminalo Lietuvoje ir Inkoo terminalo Suomijoje. Iki rudens esame suplanavę pristatyti 10 SGD krovinių, o ketvirtąjį ketvirtį – galbūt ir daugiau“, – sakė M. Kairys.

Lietuvoje iki šiol dujų kaina buitiniams vartotojams yra reguliuojama valstybės ir gyventojai neturi galimybės pasirinkti tiekėjo ir konkurencingesnės kainos.

„Elenger“ pasirašė sutartis su SGD terminalais, pagal kurias iki šių metų rudens klientams iš viso bus atgabenta dešimt dujų krovinių – trys kroviniai iš JAV ir Norvegijos jau atvyko į Lietuvos Klaipėdos uostą sausio-kovo mėnesiais, o dar septyni atvyks į Suomijos Inkoo uostą pavasarį ir vasarą. Praėjusiais metais „Elenger“ per Klaipėdos uostą įsigijo penkis didelius dujų krovinius.

Neseniai „Elenger“ paskelbė apie plėtrą į Lenkiją, kur bendrovė parduoda dujas tiesiogiai galutiniams vartotojams, taip pat didmeniniams platintojams ir prekiauja vietinėje dujų biržoje.

„Elenger“ siūlo klientams gamtines dujas vamzdynais, suslėgtas gamtines dujas (SGD) ir suskystintas gamtines dujas (SGD). Įmonė aktyviai plėtoja atsinaujinančiosios energijos portfelį – saulės energijos ir biometano gamybą ir pardavimą.

„Elenger“ padaliniai veikia Suomijoje, Baltijos šalyse ir Lenkijoje. Iš viso grupė turi 50 000 klientų. „Elenger“ yra didžiausia privati energetikos bendrovė Suomijos-Baltijos regione. Gimtojoje Estijos rinkoje bendrovė naudoja prekės ženklą „Eesti Gaas“.

Darbo laikas 9:00 - 17:00

+370 665 98 522